Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 зіграє на Європейських іграх

16:25 16.06.2023

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 виборола перше місце у румунській Констанці, відтак кваліфікувалась на континентальну першість. У складі національної збірної виступили чотири спортсменки.

Отримали путівку на чемпіонат Європи. Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 виборола перше місце у румунській Констанці, відтак кваліфікувалась на континентальну першість. У складі національної збірної виступили чотири спортсменки: Христина Філевич, Оксана Моллова та Анжеліка Ляшко, які в сезоні 2022-2023 стали чемпіонками України. Також разом з ними виступила баскетболістка бельгійського "Касторс" Міріам Уро-Ніле. Національна команда під керівництвом Юрія Процюка перемогла збірну Іспанії з рахунком 16:15, вигравши таким чином матч у прямих конкуренток. За словами головного тренера Юрія Процюка, готуватися до Європейських ігор його підопічні почали з квітня, беручи участь у різноманітних змаганнях. На Європейських іграх, які відбудуться уже з 21 до 24 червня, Збірна України потрапила до групи С, де також зіграють збірні Литви, Польщі та Естонії.