Красиво одягнулись, яскраво прикрасили двоколісники і вирушили кататися містом. В Івано-Франківську відбувся традиційний велопарад дівчат. Дрес-код цього року - синьо-жовті патріотичні кольори та українська символіка. Вже вшосте до заїзду долучається франківка Наталія. Знайти тематичний одяг у гардеробі, зізнається, було не складно. Адже такі кольори, переконана, мають бути у шафі кожного.
Приїхали на захід дівчата не лише на двоколісниках. Долучилися до заїзду учасниці місцевої роллер-спільноти. Франківка Яніна демонструє свої особливі синьо-жовті чотириколісні ролики-квади. У них спочатку катається на площі перед стартом, а вже потім пересідає на велосипед. Приєднатися до заїзду, каже, вирішила не просто так. Передусім хоче привернути увагу до розвитку у місті вело та роллер-руху.
Провели велопарад в Івано-Франківську вже водинадцяте. Раніше метою таких акцій було популяризувати велосипед серед дівчат. Цього разу додали благодійну складову. На фініші заїзду організували ярмарок, де можна було придбати вироби ручної роботи і сувеніри. А виручені кошти спрямують на потреби ЗСУ.
Долучились до заїзду близько двох сотень учасниць з різних куточків Прикарпаття та України. Під час нього на потреби українських захисників вдалося зібрати понад дев'ять тисяч гривень.