В Івано-Франківську відбувся фінал турніру з мініфутболу "Кубок Короля Данила - 2023"

15:17 12.06.2023

За перемогу у ньому змагались 20 команд учнів 8-11 класів з усієї області. Здобути першість вдалося калуському ліцею №10.

Запекла боротьба. В Івано-Франківську відбувся фінал турніру з мініфутболу "Кубок Короля Данила - 2023". За перемогу у ньому змагались 20 команд учнів 8-11 класів з усієї області. Здобути першість вдалося калуському ліцею №10. До змагань, кажуть, наполегливо готувалися цілий рік. І крім бажаної перемоги, юні футболісти отримали ще одну нагороду: гранти на навчання в Університеті Короля Данила. Також під час турніру визначили кращого гравця, бомбардира та воротаря. Три юних футболісти отримали сертифікати на безкоштовне навчання в університеті. Серед них калушанин Максим Чоловський. Проводить турнір з мініфутболу університет уже вшосте. Цьогоріч, каже проректорка Іванна Бабецька, це найбільші змагання. Адже загалом до них залучили 61 команду учнів. А все задля того, щоб підтримувати здоровий спосіб життя та розвивати спортивну культуру серед молоді. Крім того, всіх учасників турніру нагородили подарунками та призами від партнерів заходу. Також команди, які зайняли перше, друге та третє місце отримали знижку на навчання 50%, 25% та 10% відповідно.