В Івано-Франківську привітали спортсменів, які показали блискучі результати на міжнародних турнірах

17:17 01.03.2024

На етапі Кубку світу з боротьби самбо їм вдалося здобути вісім золотих медалей. Одну з найвищих нагород серед юнаків та дівчат виборов вісімнадцятирічний Володимир Свідрак.

Першість на престижних змаганнях. В Івано-Франківську привітали спортсменів, які показали блискучі результати на міжнародних турнірах. На етапі Кубку світу з боротьби самбо їм вдалося здобути вісім золотих медалей. Одну з найвищих нагород серед юнаків та дівчат виборов вісімнадцятирічний Володимир Свідрак. Самбо, каже, займається вже близько 10 років. На змагання такого серйозного рівня, зізнається, їздив уперше. Проходили змагання з 17 до 19 лютого в Кіпрі. Чотири найвищі нагороди на них вдалося завоювати і дорослим. Одне "золото" здобула спортсменка Галина Ковальська. Свою перемогу, зізнається, присвятила всім захисникам України. Також в обласній адміністрації відзначили і атлетів, які успішно виступили на чемпіонаті світу серед спортсменів з вадами розвитку. Серед дев'яти держав учасників Україна виборола перше місце, здобувши 13 золотих, 7 срібних та 4 бронзові медалей. До складу збірної увійшло троє прикарпатців, які привезли з турніру 11 нагород. Наразі спортсмени продовжують тренувальний процес. Адже попереду у них важливі та престижні міжнародні старти. На яких, сподіваються, покажуть не менш гідний результат.