За мотивами новоствореного туристичного маршруту “Ворота в Центральні Горгани”. В Івано-Франківську презентували ретросвітлини Ярослава Коваля. Митець був особистим фотографом митрополита Андрея Шептицького та зробив чимало його знімків, зокрема у резиденції в урочищі Підлюте, що на Івано-Франківщині. Однак, більшість фотосвітлин митця зберегти не вдалось. Проте ті, що залишились нині експонуютьсвя у фондах Національного музею Львова.
За період співпраці з Митрополитом УГКЦ Ярослав Коваль зібрав чимало фотофактів й про життя Андрея Шептицього.
Понад два десятки представлених світлин демонструють стан міста в певний період розвитку. Його природний та урбаністичний ландшафт, забудову вулиць та архітектурну спадщину. Окремим акцентом є знімки людей, в національній одежі.
Значна частка нововіднайдених світлин ляже у новий фотоальбом, який колекціонери планують випустити до 115-річчя від дня народження Ярослава Коваля.