В Івано-Франківській ОДА привітали місцевих таеквондистів із здобутими успіхами на міжнародних змаганнях

15:38 10.05.2023

Зокрема, нещодавно в Італії відбувся Чемпіонат Європи з Таеквон-до І.Т.Ф. Золоту нагороду на ньому вдалося вибороти Дзвениславі Токаревій.

Впевнено йшли до перемог. В Івано-Франківській ОДА привітали місцевих таеквондистів зі здобутими успіхами на міжнародних змаганнях. Зокрема, нещодавно в Італії відбувся Чемпіонат Європи з Таеквон-до І.Т.Ф. Золоту нагороду на ньому вдалося вибороти Дзвениславі Токаревій. І в результаті вона стала чемпіонкою Європи серед жінок вагою до 51 кілограма. Загалом, каже, національна збірна команда України завоювала друге загальнокомандне місце серед 33-ох країни. Ще одну золоту нагороду на цих змаганнях вдалося здобути сімнадцятирічній Каріні Ткачук. Дівчина стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 46 кілограм серед юніорок. До змагань, каже, готувалася пів року і була налаштована тільки на перемогу. Крім того, ще один блискучий результат франківські спортсмени показали на 37-мому Чемпіонаті Європи з Таеквондо-до в Румунії. Вони здобули сім золотих, чотири срібні та вісім бронзових медалей. А також посіли третє загальнокомандне місце серед 30 країн. Вже здобуті перемоги, кажуть спортсмени, мотивують їх працювати ще більше. Тож довго не відпочиватимуть, а посилено тренуватимуться, щоб показати не менш гідні резульати на інших міжнародних змаганнях.