"Ураган" втретє у цьому сезоні впевнено здолав столичний "SkyUp Futsal"

16:25 05.02.2024

Господарі відкрили рахунок на 7 хвилині зустрічі – у воротах авіаторів відзначився досвідчений універсал Петро Шотурма. І вже у другій половині матчу перевагу франківців подвоїв Михайло Грицина. Ще по голу до свого активу записали Назар Швед та Артем Фаренюк, а Шотурма на 29 хвилині оформив дубль. Не допоміг киянам і перехід на гру із п’ятим польовим на завершальних хвилинах поєдинку – остаточний рахунок 5:0 на користь "Урагану". У матчі 20 туру вболівальники мали нагоду побачити на паркеті й новачка ураганівців – 18-річного універсала Олександра Жукова. У тренерському штабі кажуть – на тренуваннях футзаліст довів, що готовий конкурувати з гравцями основного складу. За підсумками 19 зіграних поєдинків «Ураган» продовжує очолювати турнірну таблицю футзальної Екстра-ліги. Свій наступний матч підопічні Максима Павленка проведуть 7 лютого – у межах 1/8 фіналу Vbet Кубка України прийматимуть хмельницький «Сокіл».