Добрий врожай соняшнику зібрали у Франківській громаді. Навесні комунальне підприємство "Франківськ Агро" висадило цю культуру на полях площею 19 гектарів у Радчі. Зараз тут кипить робота: комбайн гуде, фермери радіють, адже погода сприяє.
Раніше земля тут не оброблялася і стояла пусткою з бур’янами. Соняшник на цьому полі у Радчі висадили вперше. Обрали хороший сорт цієї культури - соняшник олійний, тому результатами роботи цього року аграрії задоволені.
Наступного року комунальні землі у селах громади, де проводитиме посівну компанію «Франківськ Агро», збільшать удвічі, розповідає міський голова Руслан Марцінків. І додає: земля потребує обробітку.
Ще соняшник зібрали у Тисменичанах Івано-Франківської громади. Там під час посівної цією культурою засіяли 21 гектар землі.