Навчають психотерапії у симбіозі з мистецтвом. У Франківську стартувала друга сесія Станіславської школи психотерапевтичних мистецтв. Учасниця проєкту Марія Оводовська раніше працювала менеджером у серйозних корпораціях, нині жінка бачить своє майбутнє у психології, каже під час навчання отримує важливі та корисні навички.
На заняттях розповідають про різні методи психотерапії, кажуть викладачі. А ще важливо навчити учасників правильній комінукації з людьми, адже це і є тією важливою базою для успішної взаємодії та порозуміння.
Перший етап поєднав у собі психотерапію і театр, розповідає організатор Михайло Пустовойт, цього разу проєкт розширює взаємодію з різними видами мистецтва, зокрема, працюватимуть з митцями у сфері музики.
У другому етапі школи участь взяли близько 140 учасників, кажуть організатори. Загалом навчання Станіславської школи психотерапевтичних мистецтв розраховано на 4 роки.