Під пильним наглядом. В Івано-Франківську відкрили новий безпековий центр. Відтепер правопорушників або винуватців ДТП, які після скоєного вирішили втекти, розшукати буде нескладно. Усі камери, які розташовані на дорогах міста, подаватимуть інформацію до потужного дата-центру, а звідти до патрульної поліції. Це, переконаний начальник Управління Олег Костенко, неабияк покращить роботу з розшуку правопорушників.
Дата-центр передали на баланс "Муніципальної інспекції". В офісі працюватимуть кілька операторів, які оперативно реагуватимуть та перенаправлятимуть всю необхідну інформацію патрульній поліції. До цього у місті вже працював безпековий центр. Проте, він не був таким сучасним та потужним. Інформацію доводилось обробляти тиждень, а то й більше. Зараз інспектори зможуть передавати дані оперативніше.
Реалізувати створення центру вдалося за кошти від ЄС. У межах проєкту у місті до вже існуючих камер доставили ще 45. Крім того, наявне обладнання перепідключене на нове дороговартісне програмне забезпечення.
Наразі у дата-центрі працює необхідна кількість інспекторів Муніципальної інспекції. Їх достатньо, щоб контролювали безпеку у місті.