Пізнавальне довкілля. Прикарпатські правоохоронці навідалися до вихованців Угринівського ліцею. Для школярів молодших класів поліцейські провели урок на відкритому повітрі. Учням розповіли про небезпечні ситуації, в які можна потрапити дорогою до школи чи додому, або перебуваючи без супроводу дорослих. А також через інтерактивні розваги повторили правила дорожнього руху. Таке спілкування з поліцейськими, не приховуючи захвату, кажуть діти, їм дуже сподобалося.
Та крім навчання, дітям продемонстрували спорядження правоохоронців: каски, бронежилети та рації. А вибухотехніки показали металошукачі, якими виявляють вибухівку, залишену окупантами в українських містах. І розповіли їм основні правила мінної безпеки. А все задля того, щоб школярі знали як діяти у надзвичайних ситуаціях.
Вже після уроку школярі й самі змогли відчути себе справжніми правоохоронцми. Діти посиділи у службовому автомобілі, скористалися спецсигналами та увімкнули проблискові маячки. Такі заходи, кажуть поліцейські, проводитимуть і надалі.