Національна гордість: У Франківську нагородили прикарпатських спортсменів зимових видів спорту

17:19 05.04.2023

Серед них 23-річний Євген Марусяк з Верховинщини. Він здобув найвище місце в історії України на Кубку світу зі стрибків з трампліна. На змаганнях у Словенії Євген пролетів 213,5 м і посів 18 сходинку. У підсумку прикарпатець встановив другий національний рекорд України.

Національна гордість. В Івано-Франківську нагородили прикарпатських спортсменів зимових видів спорту, які показали блискучі результати на міжнародній арені. Серед них 23-річний Євген Марусяк з Верховинщини. Він здобув найвище місце в історії України на Кубку світу зі стрибків з трампліна. На змаганнях у Словенії Євген пролетів 213,5 м і посів 18 сходинку. У підсумку прикарпатець встановив другий національний рекорд України. Це, каже спортсмен, його найкращий фінальний результат на Кубку світу. Проте, таке досягнення, зізнається, далось йому достатньо важко. Успішним зимовий сезон виявився для ще одного спортсмена з Верховинщини - Михайла Харука. Сноубордист став переможцем всесвітньої Універсіади-2023. Першість спортсмен здобув у паралельному слаломі-гіганті. У фіналі Михайло переміг спортсмена із Австрії. Пізніше, на цих же змаганнях, сноубордист взяв і бронзу в паралельному слаломі. Разом з цим прикарпатець здобув ще два призові місця на цьогорічних Кубках Європи: золото в Австрії та бронзу в Польщі. Крім того, 23-річний Михайло став дворазовим чемпіоном України в слаломі-гіганті. Ще одну високу нагороду додому привезла франківка Анастасія Гасюк. Нещодавно дівчина здобула бронзу на Кубку Європи з фристайлу, який проходив в Австрії. Своїм результатом, зізнається спортсменка, не розчарована. Каже, це ще більше мотивує її не здаватися, а навпаки впевнено йти до поставлених цілей. Після короткого відпочинку, кажуть прикарпатці, повертаються до активних тренувань. Щоб на наступних міжнародних стартах показувати ще кращі результати і поповнювати спортивну скарбничку тільки найвищими нагородами.