Для зміцнення бойового духу. На території однієї з військових частин Прикарпаття відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям. Такий спортивний простір, каже військовослужбовець Андрій Слюбик, для них дуже необхідний. Адже часто після служби хочеться морально перезавантажитись. І саме футбол у цьому неабияк допомагає.
Спорт і футбол, зокрема, переконаний військовослужбовецьОлексій Замига, один із ефективних методів психофізичної реабілітації військових. І наразі, каже, це дуже необхідно бійцям, аби зберігати бойовий дух і продовжувати виганяти ворога з українських земель.
Ідея побудувати такий майданчик виникла минулого року. До справи долучилося чимало меценатів. Адже переконані - підтримка військових зараз на першому місці.
Одразу після відкриття майданчика на ньому провели дружній турнір. На полі зустрілися команди футболістів-воїнів та партнерів з меценатами.