Романтизував війська країни-агресора. На Прикарпатті затримали уродженця рф за проросійську агітацію. 66-річний чоловік - колишній радянський військовий та ідеологічний прихильний "руського міра" та "ссср". У забороненій соцмережі він ділився контентом, який виправдовує збройну агресію проти України. У поширених дописах прославляли окупантів, а також принижували національну честь та гідність українців.
Також у поширеному агітатором контенті прославлялись незаконні збройні формування рф, які вторглися в Україну в 2014 році. Зокрема, і воєнних злочинців "Гіві", "Моторолу" та Захарченка.
Фігуранту обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.