Загалом в області є 35 стаціонарних пунктів незламності. Вони облаштовані на базі підрозділів ДСНС. У них є генератори, автономне опалення, медикаменти, запаси питної води та доступ до інтернету. Також у кожному з них облаштовані дитячі куточки та пеленальні столики.
У разі потреби рятувальники готові розгорнути додаткові пункти. Загалом, ще 16, два з яких на базі автомобілів підвищеної прохідності.