Коли замість доріг та тротуарів - бурхливі ріки. Щоб середмістя Франківська під час злив не перетворювалося у водяну пастку, там планують прокласти новий дощовий колектор. Мова йде, зокрема, про вулицю Січових стрільців, яка традиційно найбільше потерпає від затоплень. Комунальники пояснюють - тут відсутня дощова каналізація, тож під час сильних опадів загальносплавні колектори переповнюються, і вода буквально заливає вулиці.
Кардинально вирішити проблему із затопленням середмістя допоможе лише будівництво нового дощового колектора. Проєкт, кажуть у мерії, вже давно готовий. Але він надзвичайно дороговартісний. До того ж його реалізація передбачає руйнування дорожнього покриття вулиць, а відтак його відновлення. Тож прокладання нових мереж відбуватиметься у кілька етапів.
Утім наразі навіть орієнтовних дат, коли розпочнеться будівництво дощового колектора у середмісті, не називають.