Гордість нації: прикарпатські спортсмени привезли медалі з чемпіонатів Європи

17:46 23.03.2023

Серед них - 23-річний Андрій Джелеп. Прикарпатець став чемпіоном Європи з вільної боротьби U-23. Змагання нещодавно відбулися у Бухаресті. Андрій представляв збірну України у ваговій категорії 61 кг. Після декількох вдалих поєдинків, у фіналі переміг представника Вірменії з рахунком 10:0.

Гордість не тільки рідного краю, а й усієї України. В Івано-Франківську привітали призерів міжнародних спортивних змагань. Серед них - 23-річний Андрій Джелеп. Прикарпатець став чемпіоном Європи з вільної боротьби U-23. Змагання нещодавно відбулися у Бухаресті. Андрій Джелеп представляв збірну України у ваговій категорії 61 кг. Після декількох вдалих поєдинків, у фіналі переміг представника Вірменії з рахунком 10:0. Ще один високий результат на світовій арені показала спортсменка Ірина Заблоцька. Вісімнадцятирічна борчиня здобула "срібло" на Чемпіонаті Європи U23 зі спортивної боротьби. Хоч до перемоги не вистачило зовсім трохи, результатом, зізнається, не розчарована. А навпаки вмотивована тренуватися і працювати ще більше, щоб здобувати тільки найвищі нагороди. Також в обладміністрації привітали бронзового призера Кубку Європи з дзюдо Михайла Свідрака. Прикарпатці, кажуть у профільному управлінні, завжди гідно представляють Україну на будь-яких змаганнях. За усіма нагородами стоїть нелегка та сумлінна праця як тренерів, так і спортсменів. І присвячують свої здобутки вони українським захисникам. Зараз спортсмени відпочивають та відновлються після змагань. Адже попереду у них підготовка до наступних міжнародних чемпіонатів. А там, кажуть, потрібно показати не гірший результат. Люся Грибик. Віталій Магалатій. Телеканал 402