Футзал: "Ураган" припинив боротьбу у Кубку України

17:48 06.04.2023

У матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру "дракони" помірялись силами зі столичним клубом "ХІТ". Обидві команди є фаворитами поточного сезону Екстра-ліги, тож до цього протистояння була прикута неабияка увага.

"Ураган" припинив боротьбу у Кубку України. У матчі-відповіді 1/8 фіналу турніру "дракони" помірялись силами зі столичним клубом "ХІТ". Обидві команди є фаворитами поточного сезону Екстра-ліги, тож до цього протистояння була прикута неабияка увага футзальних вболівальників. І команди не підвели очікування, потішивши їх видовищною грою. У першому таймі суперники голів не забивали, а от після відпочинку «драконам» вдалось схилити шальки терезів на свою користь. Микола Грицина реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером суперників – 1:0. Далі господарі мали кілька нагод, для того щоб збільшити рахунок у матчі, та з ударами Микитюка та Фаренюка впорався Сухов. Таким чином, 1:0 – «Ураган» перемагає, але за сумою двох матчів залишає розіграш Кубка України. Вже найближчої неділі, 9-го квітня, «Ураган» розпочне стадію плей-офф Екстра-ліги. У рамках чвертьфінальної серії змагань «дракони» в гостях зустрінуться з роменським «Рятувальником».