У новий сезон - з новими силами та бажанням перемагати. Франківський "Ураган" розпочав підготовку до майбутніх матчів. Тренування після відпустки відновлюють у два етапи - вранці на свіжому повітрі, а ввечері вже у спортивному залі. Настрій, переконують гравці, позитивний. Адже встигли скучити за грою та робочим процесом.
Налаштовані на майбутній сезон "дракони" рішуче. Кажуть - готові працювати ще більше, аби здобути "золото" чемпіонату Екстра-ліги.
На перше тренування "дракони" повернулися не у повному складі. Адже багато "ураганівців" вирушили на Чемпіонат Європи з футзалу серед вишів у Хорватію. Натомість із гравцями основної команди підготовку до майбутніх матчів розпочали й футзалісти "Урагану U-17".
В цілому ж підготовка "драконів" до нового сезону пройде у кілька етапів в рідному Івано-Франківську, де створені належні умови для тренувань. Також тренерський штаб команди запланував кілька спарингів, щоб перевірити готовність футзалістів до матчів VBET Екстра-ліги, яка розпочнеться вже 26-го серпня.