Більше 80% опіків тіла. Медики борються за життя дітей, які постраждали через пожежу на нафтопроводі. Загалом внаслідок інциденту госпіталізовано п'ятьох людей, наразі у найважчому стані перебувають двоє хлопчиків, 8 та 11 років, вони отримали сильні опіки. За словами медиків, в молодшої дитини уражено 88% тіла, в іншої — 80%.
Вибух трапився у суботу близько 17:00 поблизу села Стримба Надвірнянського району. Саме тоді хлопці гуляли поблизу нафтопроводу.
Внаслідок розгерметизації трубопроводу сталося загоряння нафтопродуктів та розповсюдження їх вздовж місцевого потічка на площі 100 квадратних метрів. Охопило полум`я й приватний будинок, що знаходився неподалік.
Наразі розпочато кримінальне провадження за фактом пожежі нафтопродуктів.
Забрудення зазнало й довкілля, адже концентрація нафтопродуктів у річці Стримба майже у 26 разів перевищує гігієнічні норми, щодо задоволення питних, господарсько-побутових потреб населення. Надалі відповідні служби проводитимуть моніторинг води, допоки показники не відповідатимуть нормі.