Раніше шили кепки та панами, але з початком повномасштабного вторгнення взялися за виготовлення речей для військових. У межах підприємницької п’ятниці міський голова відвідав швейне виробництво "Мазур". Основний напрямок його роботи ще із 2000 року - пошиття головних уборів. Та після 24 лютого, у перший же місяць великої війни, роботу швейного цеху переформатували, щоби допомагати захисникам.
По-іншому у той час, переконує власник підприємства Сергій Мазур, просто не могли. У цеху були швейні машинки та люди, які знають свою справу, а хлопцям для захисту потрібна була амуніція. Виробництво тоді поділили навпіл - частина продовжувала відшивати головні убори для цивільних, інші – необхідні речі для військових.
Нині у Франківську близько півсотні швейних підприємств. З початку війни більше половини почали допомагати захисникам. І хоч частина із них вже повернулася частково до звичної діяльності, у разі потреби знову можуть направити усю свою потужність на потреби військових.
Окрім того, відзначає міський голова, місцева легка промиловість сьогодні показує хороші темпи і кількість виробленої продукції у порівнянні із довоєнним часом зросла удвічі.