Складні рефлексії на теми сучасності. Франківський художник-реставратор Валерій Твердохліб представив авторську виставку художніх творів із промовистою назвою "Час". У залі сакрального мистецтва Краєзнавчого музею - 28 робіт, створених упродовж останніх семи років. Цикл розпочався із однойменної роботи із ликом Христа в циферблаті на червоному тлі. І задумувався спочатку він як серія сюжетів церковних празників. Та повномасштабна війна скоригувала їхню філософську ідею.
Відкрили виставку з нагоди ювілею художника. Тож свої 50 Валерій Твердохліб зустрічає поміж картин та найближчих друзів. І прийшли вони не лише із щирими словами вітань, але й оригінальними подарунками.
Після коротких вітань автор виставки одразу береться проводити першим відвідувачам екскурсію. Поміж мистецьких рефлексій на трагічні події у поруйнованих ворогом українських містах, бої за Бахмут і Соледар та переживань за майбутнє країни є й чимало знайомих облич.
До слова, виставка, яка є частиною арт-проєкту "Бог між нами", втілювалася у співпраці з майстром мозаїки Олегом Дунаєвським. Створене ним обрамлення картин зі смальти, гільз, каменів та інших матеріалів, підкреслює їхній зміст.