Підтримати обдаровану молодь. 17 найрозумніших та найактивніших студентів ПНУ отримали грошовий сертифікат від польського Фонду. Така ініціатива реалізовується вже вп`яте, завдяки підписаній двосторонній Угоді про співпрацю між Фондом Інституту Східних Досліджень та Прикарпатським національним університетом.
Стипендіальна програма у розмірі 1000 доларів спрямовуватиметься на розвиток наукової активності студентів. Третьокурсниця факультету природничих наук Анна Охович, каже, свою наукову діяльність розпочала ще з першого курсу, відтак активно займалася волонтерством. Отриману грошову винагороду дівчина планує витратити на покращення знань іноземних мов та міжнародні навчальні конференції.
Серед відзначених студентів і випускники навчального закладу. Катерина Кобута, закінчила факультет іноземних мов, каже, коли вступала до вузу мала на меті дві цілі: здобути професійну кваліфікацію та реалізувати себе, тепер тримаючи в руках винагороду буде продовжувати набувати нових знань.
Переможцям також надається можливість взяти участь у міжнародних заходах, які організовує Фонд Інституту Східних Досліджень, задля міжнародної інтеграції.